Про бренд "Кучерява Кава"

“З теплом завжди згадуєш початок…

Ще будучи студенткою, працювала у кавовій комапнії. В 2004 році це була одна із монопольних компаній, яка імпортувала каву з Італії і достатньо міцно тримала свої позиції на ринку збуту України. Саме тоді зявився інтерес до кави, як готують цей напій і взагалі, яке різноманіття напоїв на основі лише еспресо, що таке крема, як взбивати молоко для капучіно. Це були мої базові знання, якими користуюсь і  до сьогодні. Що таке арабіка, робуста, в чому їх різниця і чому можна пити три еспресо в день. Тепер це для мене банальні і дуже прості питання, але це було те коріння, з якого проросло дерево, моє самоствердження, моя місія, мій сенс життя в професійному плані.

Багато змінилось з того часу, але незмінним залишилась моя любов до кави.

З кожним роком я все більше і більше розширювала свої знання в питанні обсмаження кави в Україні. Завжди було цікаво, які процеси відбуваються в зерні під час обсмаження, яка хімія проходить в зерні, чому зерно збільшується в об’ємі.

Хотілося передати накопиченні роками знання, дивлячись на досвід інших компаній, зробити краще, створити компанію, яка розуміє бажання клієнтів і вміє їх втілити. Саме тому в 2016 році з’явилася наша компанія.

Наша команда ставиться до процесу обсмаження кави, як до мистецтва. Кавове зерно неповторне і унікальне, тому до кожного різновиду зерна ми застосовуємо свою техніку обсмажування. В результаті це дозволяє якнайкраще розкрити всі смакові якості зерна.

Саме завдяки унікальним методам обсмажування ми пропонуємо каву найвищої якості. Пишаємося нашим широким асортиментом, який до вподоби нашим клієнтам. Наша компанія приділяє багато уваги якості сировини, смаку кави та її аромату. Саме завдяки цьому нам довіряють наші клієнти, які невпинно розвиваються разом з нами.

Наша компанія пишаєтся, що ми несемо кавову культуру та ставимо високу планку і постійно її досягаємо.”

Засновник бренду Ірина

Постійних клієнтів

0
Кав'ярень
0
Приватних клієнтів
0
Офісів
image

Безкоштовна доставка

Дізнайся умови безкоштовної доставки по Києву та містам України

image

8/5 Підтримка

Залишайте запити цілодобово - оперативно відповідаємо в робочий час

image

Зручна оплата

Підтримуємо популярні способи прийому платежів та сервіси оплати

image

Безкоштовна доставка

Дізнайся умови безкоштовної доставки по Києву та містам України

image

8/5 Підтримка

Залишайте запити цілодобово - оперативно відповідаємо в робочий час

image

Зручна оплата

Підтримуємо популярні способи прийому платежів та сервіси оплати

Комплексний підхід

Зручно, коли всі потрібні послуги можна отримати у одного постачальника якісної кави. Для нас важливий кожен клієнт, незалежно від розміру замовлення, тому з нами легко. Навчимо прцювати з кавою, швидко відправимо до вас майстра з налаштування та ремонту обладнання, оперативно вирішуємо питання з доставкою замовлень та багато іншого.

З 2017 дбаємо про якість для кожного замовника, зараз у нашій команді 16 співробітників та широка мережа по Україні, що дозволяє оперативно доставляти свіжообсмажену каву кожному.

Стратегічна мета

Підвищити вдвічі за рік відсоток обслуговування клієнтів в Україні (HoReCa, офіси, роздрібні замовники), постачаючи оперативно каву високої якості за ринковими цінами.