Акційна ціна на свіжообсмажену каву – Приємні знижки!

знижки на каву з доставкою

Дорогі наші постійні та потенційні клієнти, підписники. Особливо ті, хто ще не наважився зробити замовлення – маємо для вас акційні знижки на популярні сорти кави!

В цей нелегкий час для нашої країни, ми робимо все можливе, щоб допомогти українцям. Тому, крім іншого, продовжуємо працювати для Вас, щоб Ви отримували смачну свіжообсмажену каву. Маємо для поціновувачів якісної кави гарні новини. Хоч ціни ростуть, та ми беремо частину витрат на себе, щоб ви продовжували ласувати Кучерявою Кавою.

Це можливість для потенційних клієнтів познайомитись з нашим асортиментом, в першу чергу – популярними сортами. Інформуємо, що мелення кави перед відправкою вашого замовлення безкоштовне – достатньо обрати при замовленні на сторінці товару відповідну опцію (замінити Кава в зернах на Кава мелена).

Наша компанія – це сімейний бізнес, в основі якого контроль якості продукції. Для наших сумішей використовуємо преміальні арабіки, які дуже вдало поєднуються між собою, розкриваючи вам неймовірний і елегантний світ смаків та ароматів.

Запрошуємо вас спробувати нашу каву, яка зроблена з любов’ю, від душі і з щирим серцем. Зробіть замовлення прямо зараз – з нашою швидкою достакою, будете смакувати каву вже за два дні!

Знижки на каву цього літа:

BRASILIA SANTOS кава в зернах арабіка середнього обсмаження

CRÈME CAFE кава в зернах суміш арабіки середнього обсмаження

GOURME кава в зернах суміш арабіки і робусти середнього обсмаження

ESPRESSO BLEND кава в зернах суміш арабіки середнього обсмаження

BAR SPECIALE кава в зернах суміш арабіки і робусти середнього обсмаження

AROMA кава в зернах суміш арабіки і робусти середнього обсмаження

GUSTO кава в зернах суміш арабіки і робусти середнього обсмаження

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *