Кращі кавоварки для дому. Огляд цін і характеристик важливих в домашній кавоварці

ціни і характеристики домашньої кавоварки

Кучерява Кава пропонує свіжообсмажену каву з найкращих плантацій світу та якісне кавове обладнання в оренду. Наші клієнти майже безкоштовно орендують кавоварку для дому при умові купівлі мінімального об’єму кави в місяць. Детально умови оренди кавоварки для дому.

Пропонуємо огляд цін та головну інформацію про характеристики домашніх кавоварок, щоб ви могли прийняти зважене рішення і переконатися, що Кучерява Кава дає в оренду найкращу техніку.

Вибір кавоварки для дому

Перш, ніж вибрати кавоварку для дому, треба визначитись з напоями, які повинна готувати кавомашина та якою повинна бути її потужність. Також варто визначитися з бюджетом, адже зараз обладнання є на різний гаманець, а бюджетні моделі можуть не мати потрібних функцій. Є, звісно, техніка і вбудована, яка буде виглядати ергономічно і стильно на будь-якій кухні, але ціна такого обладнання стартує від 20 тис. грн. Класичні настільні кавоварки можна вибрати по більш доступній ціні, а варіації дизайну дозволять знайти рішення, відповідне до вашого дому.

Якщо ви любите подорожувати – варто придбати портативну кавоварку, яка буде вас супроводжувати скрізь.

Delfa SCM-555
Електротурка Delfa SCM-555, *229 – 541 грн
Makita DCM501Z
Крапельна кавоварка Makita DCM501Z, *2 663 – 4 830 грн
Wacaco Nanopresso Moss Green
Портативна кавоварка Wacaco Nanopresso Moss Green, * 3 412 – 3 499 грн
Handpresso Pump Set
Портативна кавоварка Handpresso Pump Set White *5 907 грн

В такому типі кавоварок тиск на каву здійснюється за допомогою вбудованого насосу, кип’яток для приготування напою можна взяти з чайника або термосу, каву можна використовувати мелену або таблетовану.

Настільна кавоварка Saeco Lirika One Touch Cappuccino дуже до вподоби нашим клієнтам своєю портативністю та якістю напоїв, адже в моделі є вбудована кавомолка, а функціонал апарату дає змогу готувати два напої одночасно, з можливістю контролю міцності кави і об’єму порції.

Saeco Lirika One Touch Cappuccino
Настільна кавоварка Saeco Lirika One Touch Cappuccino, * 9 465 – 14 390 грн.
Krups Dolce Gusto Mini Me KP123B
Компактна кавоварка Krups Dolce Gusto Mini Me KP123B, *1 500 – 1 999 грн.

Капсульні кавоварки відносно бюджетні, але готують каву зі щільною пінкою, бо здійснюють тиск на каву під час приготування в 15 Бар (це хороший показник для такого виду апарату). Єдиним мінусом в таких кавоварках є собівартість капсул, які потрібно підбирати під конкретну модель.

Delonghi EC 685.R
Ріжкова кавоварка для дому Delonghi EC 685.R, *4 199 – 6 694 грн

Ріжкові кавоварки можна побачити не тільки у кав’ярні, але виробники запропонували дещо спрощену модель для дому. Ця модель для перфекціоністів і тих, хто хоче безпосередньо приймати участь у приготуванні кави. Адже дана кавоварка передбачає навики збивання молока ручним способом. З нею ви зможете експериментувати з насиченістю кави, а також використовувати каву різних сортів. Але треба брати модель з металевим холдером, адже пластиковий холдер може віддавати в каву зайві неприємні запахи чи присмаки.

Nivona CafeRomatica 520 (NICR 520)
Автоматична кавоварка Nivona CafeRomatica 520 (NICR 520), *8 699 – 14 249 грн.

Автоматичні кавоварки більш надійні, але ціна таких кавоварок значно вища. Вони мають більш складну будову:

 • вбудована кавомолка;
 • ємність для зерен;
 • ємність для води;
 • дозатор;
 • нагрівальний пристрій води;
 • помпа для приготування кави;
 • ємність для відходів;
 • електроніка для контролю процесу приготування та налаштувань кавомашини.

Такі моделі здебільшого використовують каву в зернах. Одним натиском кнопки можна отримати капучино, лате, американо чи еспресо. При цьому можна задати параметри приготування напою індивідуально. Ці апарати в силу технічних особливостей вимагають більше уваги і періодичного технічного обслуговування. Кавоварка сама сповістить на дисплеї про закінчення води чи зерен, або нагадає про час проведення очистки бункера від кавових таблеток або сповістить про поломку апарату.

Clatronic KA 3473
Краплинні кавоварки Clatronic KA 3473, *755 – 1 113 грн

Краплинні кавоварки зараз знову набирають популярність. Вода проходить крізь мелену каву через спеціальний паперовий, металевий чи полімерний фільтр і потрапляє в скляний, металевий чи пластиковий кавник. Кавник в більшості випадків стоїть на спеціальній платформі, яка постійно підігрівається, щоб ви завжди пили теплу каву. Кава з такої кавоварки насичена і міцна, але без пінки і у вигляді американо. Єдиною особливістю є те, що вам постійно потрібно буде купувати фільтри. Зазначимо, що металевий чи полімерний фільтр може прослужити один-два роки на відміну від паперових, які потрібно міняти кожен раз.

Ariete 1344
Гейзерна кавоварка Ariete 1344, *2 525 – 3 238 грн

Гейзерні кавоварки значно простіші за інші моделі. Вони складаються з трьох відсіків. Принцип заварювання кави в таких апаратах дуже простий: вода, яка закипає піднімається у середній відсік, де вже є мелена кава і готовий напій піднімається у верхній відсік. Таку кавоварку можна брати у подорожі. Головним мінусом є те, що після кожного приготування кави потрібно мити багато деталей. Плюсом є те, що можна вибрати кавоварку із спінювачем для молока.

Тепер розглянемо додаткові функції і характеристики кавоварок, які можуть вам знадобитися при виборі кавоварки

Автоматична система очищення пристрою дає змогу по інструкції робити очистку апарату автоматично, що дуже зручно і швидко. При цьому на дисплеї апарату будуть відмічатися всі потрібні дії.

Завдяки функції контролю міцності кави можна регулювати кількість кави на порцію, що впливає на смак напою та його насиченість.

Апарати з віддаленим керуванням дають змогу власнику задати час і параметри приготування напою зі смартфона. У спеціальному застосунку будуть і інші можливості керування апаратом.

Функція термоса дає можливість зберігати тепло приготованого напою певний час.

Регулювання ступеня помелу дає змогу впливати на смак кави. Зазвичай на регуляторі є шкала від 3 до 20, що відповідає різному ступеню подрібнення кавових зерен.

Функція «cappuccino» зустрічається не у всіх кавомашинах, буває ручною та автоматичною.

Параметри, які впливають на смак та аромат кави:

 • ступінь помелу – чим менший помел, тим міцніший напій;
 • чим більше кави на порцію, тим міцнішим буде напій;
 • чим вища температура приготування кави, тим напій міцніше;
 • тиск приготування – вищий тиск-міцніший напій;
 • якість води, яку використовуєте для приготування кави;
 • якість кавових зерен.

*моніторинг цін на покупку кавоварок був проведений у грудні 2021року. Ціни можуть бути змінені продавцями обладнання.

Увага! Якщо ви збираєте кошти на придбання домашньої кавомашини чи вже плануєте таку покупку – є можливість не витрачати одразу значну суму з сімейного бюджету на придбання якісної кавоварки для дому. Кучерява Кава пропонує оренду кавового обладнання для дому. Одні з найкращих умов по вартості оренди за купівлю мінімального об’єму кави кожного місяця. Маємо широкий асортимент свіжообсмаженої в Україні кави з найкращих плантацій світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *